BİZ KİMİZ
2001 yılında kurulmuş olan şirketimiz, hizmet sektöründeki faaliyetlerini sürdürürken, Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmetli Ecz. H. Haluk Çiftçi’nin 34 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle Sakarya medikal sektörüne girmeye karar vermiştir.
Mart 2009 yılı itibari ile alt yapı çalışmalarını tamamlamış olup Mayıs 2009 yılında Sakarya'da ofislerini faaliyete geçirmiştir.
Medicotherapy markası altında faaliyetlerini sürdürmek üzere yola çıkmış olan CFTC Medikal İthalat İhracat Tic. ve San. Ltd. Şti. özellikle yerel eczane deposu olarak konusunda uzmanlaşmayı hedeflemiştir. Bu alanların dışında, medikal perakendecilik konusunda tecrübeli kadrosu ile Sakarya'da sağlık sektöründe markalaşmaya adım atmıştır.
Medicotherapy sağlık sektöründe farklılığını ortaya koymak amacıyla kurulmuş olup, bu yaklaşımıyla en iyi ve en dürüst hizmeti vermek için yola çıkmıştır. Bu yolda işbirliği yaptığı firmalar konusunda oldukça seçici davranarak, müşterilerine ve hastalarına en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Hizmet kalitesinden ödün vermeden hareket eden şirketimizin iş alanları, tüm kamu, özel ve üniversite hastaneleri, eczaneler, direk hasta ve hasta yakınlarıdır.
Belirtilen iş alanlarında konumuzla ilgili tüm satış & pazarlama ve satış sonrası hizmetleri de şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

MEDICOTHERAPY MEDİKAL

TAKİP EDİN